خرید ملک

اینوسپات، به عنوان یک کریدور خرید املاک و مستغلات شناخته می‌شود. خرید املاک حتی زمانی که شما در کشور و شهر خود هستید هم حساسیت زیادی دارد. اینوسپات شما را بر اساس خواسته های خودتان در خصوص کشور و شهری که برای شما مناسب تر است راهنمایی می کند. اینوسپات از طریق شبکه‌ی مشاوران املاک در بیش از ۱۱ کشور که مرتبا به روز می‌شوند، مرجعی قابل اتکاء برای مشتریان خود محسوب می‌شود. ما همواره در تلاش بوده ایم با گسترش جغرافیایی و افزایش تعداد املاک قابل ارائه، رهبری بی بدیل و قابل اطمینان در بازارهای خاورمیانه باشیم.

خرید کسب وکار

خرید کسب و کار در دهه اخیر در میان سرمایه گذاران ایرانی، مخصوصا قشری که به دنبال مهاجرت به کشور مقصد هستند شدیدا پیگیری شده و مورد توجه قرار گرفته است. هرچند که معمولا به علت تخصصی بودن و سختی هایی که دارد، توسط موسسات و شرکت های خاورمیانه ای ارائه نمی‌شوند. حجم بالای مشتریان مایل به سرمایه گذاری برای دریافت امتیاز فرانچایزها نیز در همین دسته بندی می‌توان در نظر گرفت. اینوسپات در بخش کسب و کارها همواره بیزینس های آماده برای فروش و واگذاری را جهت استفاده علاقه مندان ارائه می دهد. اینوسپات در برخی از کشورها در زمینه راه اندازی و نگه داری کسب و کارها نیز فعال است.

سرمایه گذاری در بورس های اروپایی، آمریکایی و آسیایی

سرمایه گذاری در بورس، در سالیان اخیر در ایران و عراق روند مطلوبی نداشته است. دیگر کشورهای خاورمیانه نیز اگر منجر به ضرر نشده اند، سود آنچنانی نیز به مخاطبان خود ارائه نکرده اند. اینوسپات در سالهای اخیر با ارائه خدماتی ویژه و با همراهی تعدادی از خوشنام ترین صندوق های سرمایه گذاری اروپایی، آمریکایی و آسیایی زمینه ساز سهامداری سرمایه گذاری ترک، ایرانی، روسی و عراقی در بازارهای معاملاتی برجسته همچون داوجونز، نزدک و یورو نکست شده است. این خدمات به صورت ویژه در دسترس بازرگانان و سرمایه گذاران قرار می گیرد.

برگزاری تورهای سرمایه گزاری

اینوسپات جهت آشنا ساختن تجار و سرمایه گذاران با محورهای مختلف سرمایه گذاری صنعتی و ملموس ساختن این روند برای ایشان، اقدام به برگزاری تورهای خصوصی و نیمه گروهی در حوزه های مختلف در سال می‌نماید. تورهای صنعت غذا و گردشگری پیش از این برگزار شده و برای سال ۲۰۲۱ پیش بینی تورهای سرمایه گذاری حوزه انرژی، ساخت و ساز و دارو شده است. علاقه مندان در این تورها می توانند از نزدیک با محورهای سرمایه گذاری در اروپا و آسیا آشنا شده و نسبت به اخذ تصمیم صحیح اقدام نمایند.

مدیریت سرمایه

یکی از برجسته ترین خدمات اینوسپات برای مشتریانش اجرای مدیریت سرمایه می‌باشد. بسیاری از مشتریانی که املاک، کارخانه و یا کسب و کاری در اروپا و یا آسیا دارند، نمی‌دانند چگونه از آن بیشترین کسب سود ممکن را داشته باشند. همچنین شماری از سرمایه گذاران به این علت وارد سرمایه گذاری در اروپا نمی شوند چون مطمئن به دریافت سود کافی از این بازارها نیستند. اینوسپات چه در بخش مشاوره و چه در بخش اجرا این مهم را برای مشتریانش مهیا می‌سازد.

دریافت اقامت و پاسپورت

برخی از سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند در کنار سرمایه گذاری انجام شده، نیم نگاهی به دریافت اقامت و یا پاسپورت کشورهای مد نظر داشته باشند. حقیقت این است که دریافت اقامت و پاسپورت ار طریق الگوهای سرمایه گذاری با درصد بالایی از اطمینان انجام می‌شود و لزومی برای پرداخت هزینه های گزاف به دلالان و موسسات مختلف که ادعای توان انجام این کار را دارند نیست. اینوسپات با تجربه ای طولانی در زمینه بهترین وکلای متخصص در کشورهای مورد نظر، این روند را با صرف هزینه هایی بسیار اندک مدیریت می‌کند.

ملک رویایی شما کجاست