بسیاری از افراد به دلایل زیادی برای سرمایه گذاری و یا خرید املاک در ترکیه با ترس هایی روبه رو  هستند که اجازه این کار را به آنها نمیدهد و یا نیازمند تحقیق و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند. برخی از این ترس ها عبارتند از:

 • ترس از کلاهبرداری و از دست دادن پول و همچنین وقت گرانبها؛
 • تفاوت در قوانین و سیستم های قانونی قابل اجرا در معاملات املاک و مستغلات؛
 • ضعف های واقعی و یا قابل درک در قانون حاکم بر اتباع خارجی که ملکی را در کشور هدف خریداری می کنند؛
 • موانع زبانی، به ویژه اصطلاحات قانونی که متأسفانه در همۀ کشورها وجود دارد؛
 • موانع زبانی، به ویژه اصطلاحات قانونی که متأسفانه در همۀ کشورها وجود دارد؛
 • احساس عدم کنترل روی روال کار که به دلیل مستقر نبودن فرد در کشوری که در آن خرید می کند بروز می نماید.

خرید ملک در ترکیه

در اینوسپات، ما این نگرانی ها را درک می­ کنیم و به شما حق می­ دهیم و شما را با واقعیت خرید ملک و خانه در ترکیه روبه رو میکنیم. بنابراین، دستورالعمل­ ها و توصیه ­های سفت و سختی را برای کمک به شما در خرید ملک در ترکیه در قالب بی­ خطرترین و روان­ ترین روش ممکن ارائه داده ­ایم. 

تجزیه و تحلیل دقیق بهترین روش­ها و همچنین تجارب زیادی که در این زمینه داریم به این معنی است که ما در مشاوره دادن به شما در مورد چگونگی به حداقل رساندن و از بین بردن خطرات این اقدام در شرایط خوبی قرار داریم و می­ توانیم موقعیت خوبی را برای­تان فراهم کنیم. راهنمای 11 مرحله­ ای ما برای خرید خانه در ترکیه را دنبال کنید تا مطمئن شوید که خانۀ رویایی شما در زیر نور آفتاب به واقعیتی آرام و سودبخش تبدیل می ­شود.

مزایای خرید ملک در ترکیه

این روزها کشور ترکیه به مقصد خوبی برای مهاجران ایرانی تبدیل شده است. ترکیه به دلیل فرهنگ مشترک، نزدیکی به ایران، زبان آشنا گزینه‌ ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری خارجی و خرید ملک است.

قیمت مقرون به صرفه

خرید خانه و ملک در هیچ‌کجای جهان ارزان نیست. اما قیمت خانه در ترکیه نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی کمتر است. در ترکیه می‌توانید خانه‌های لوکس و مدرن را در محیط شهری زیبا و آرام با قیمت مناسب خریداری کنید. اکثر این املاک نوساز هستند و موقعیت خوبی دارند. در حقیقت با هزینه خرید یک استودیوی کوچک در انگلیس می‌توانید در ترکیه یک ویلای بسیار بزرگ بخرید.

اقلیم و آب و هوای مناسب

ترکیه موقعیت جغرافیایی بسیاری خوبی دارد. آب و هوای این کشور معتدل و مناسب است. علاوه بر این ترکیه همسایه ایران است و همین موضوع باعث شده است که این کشور برای سرمایه‌گذاران و مهاجران ایرانی که در ایران خانواده یا تجارتی دارند، به مقصد مناسبی تبدیل شود.

هزینه زندگی

هزینه زندگی در ترکیه نسبت به کشورهای اروپایی کمتر است. بنابراین گذران زندگی در این کشور ساده و برای مهاجران ایرانی ایده‌آل خواهد بود.

حمل و نقل و دسترسی آسان

هزینه حمل و نقل در ترکیه نسبتا مناسب است. شهرهای مختلف کشور با خطوط هوایی و ریلی به یکدیگر متصل شده‌اند و شما به راحتی می‌توانید در این شهرها جابه‌جا شوید. علاوه بر این از طریق فرودگاه‌های ترکیه می‌توان به سراسر دنیا سفر کرد.

مالیات بر ارث

در ترکیه مالیات بر ارث وجود ندارد و ورثه متوفی می‌توانند بدون پرداخت بخشی از هزینه املاک به دولت، صاحب ملک متوفی شوند.

فرهنگ غنی

ترکیه کشوری تاریخی است که قدمت آن به هزاران سال قبل باز می‌گردد. همین امر موجب غنی شدن فرهنگ این کشور شده است. در ترکیه می‌توانید بناهای تاریخی بسیاری را ببینید. لازم به ذکر است که فرهنگ این کشور به فرهنگ ایران نزدیک است. علاوه بر این غذاهای ترک نیز بسیار خوش طعم و مناسب ذائقه مردم ایران است.

رشد قیمت ملک

یکی از مزایای خرید خانه در ترکیه رشد اقتصادی آن است. شما می‌توانید از این طریق ارزش پول خود را افزایش دهید زیرا در گذر زمان قیمت ملکی که خریده‌اید بالا خواهد رفت. در نتیجه سرمایه‌گذاری با خرید ملک در ترکیه می‌تواند گزینه ‌ایده‌آلی برای ایرانیانی باشد که بودجه محدودی دارند و می‌خواهند این بودجه را در یک کار سودآور سرمایه‌گذاری کنند.

هزینه خرید ملک در ترکیه : با چه مبلغی می توان خانه در ترکیه خرید؟

سرمایه‌گذاران با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار آمریکا می‌توانند در ترکیه صاحب ملک شوند و پاسپورت ترکیه را دریافت کنند. برای نگه داشتن پاسپورت ترکیه این ملک باید تا ۳ سال فروخته نشود. البته با خرید ملک به قیمت ۶۰ هزاردلار آمریکا نیز امکان دریافت اقامت توریستی ۳ ساله این کشور وجود دارد. فرایند دریافت پاسپورت ترکیه با خرید ملک معمولا ۶۵ تا ۸۰ روز طول می‌کشد.

برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید ملک، خانه و آپارتمان و هزینه های جانبی خرید ملک در ترکیه میتوانید با کارشناسان اینوسپات بگیرید.

قیمت خرید ملک در ترکیه به پول ایران

نام شهر میانگین قیمت به ازای هر متر مربع
استانبول 4432 لیر (متری 15 میلیون تومان به پول ایران)
ازمیر 3569 لیر (متری 11 میلیون  تومان به  پول ایران)
آنتالیا 4100 لیر (متری 12 میلیون تومان به پول ایران)
آنکارا 2900 لیر (9متری  میلیون تومان به پول ایران)
بدروم 3200 لیر (متری 9 میلیون تومان به پول ایران)
دنیزلی 1500 لیر (متری 6 میلیون تومان به پول ایران)

رشد قیمت ملک در ترکیه در سال 2021 و 2020

طبق گزارش بانک مرکزی جمهوری ترکیه (CBRT) قیمت خرید منزل در ترکیه در طول سه ماهه اول  سال 2021 به ارزش 30.6 درصد افزایش یافته است. میتوان گفت به طور متوسط ارزش هر مترمربع خانه در ترکیه به مبلغ 4054 لیر ترکیه معادل 502 دلار رسیده است.

در سال 2020 رشد سالانه خرید مسکن ترکیه با نرخ 32.6 درصدی در 3 ماهه چهارم، 28.1 درصدی در 3 ماهه سوم، 23.7 درصدی در 3 ماهه دوم و 15.1 درصدی در 3 ماهه اول بوده است.


ارتباط با کارشناسان اینوسپات
ملک، آپارتمان و خانه رویایی خود را در ترکیه خریداری کنید.
021-22012918
اینوسپات

چه مدارکی برای خرید خانه ترکیه نیاز است؟

مدارک لازم برای انتقال سند در ترکیه شامل موارد ذیل است:

 • سند ملک خریداری شده با تاییدیه سازمان ثبت اسناد
 • اصل و کپی برگ پایان کار ملک
 • رسید تسویه حساب عوارض شهرداری
 • ارائه بیمه نامه در مورد زلزله ملک خریداری شده
 • یک قطعه عکس 4*6 فروشنده
 • دو قطعه عکس 4*6 خریدار
 • اصل پاسپورت مالک با ترجمه رسمی خریدار به ترکی
 • حضور شاهد دونفر با مترجم رسمی
 • حضور مالک و وکیل با وکالت نامه رسمی

شرایط خرید ملک در ترکیه چگونه است؟

کشور ترکیه به همه سرمایه‌گذاران خارجی در صورت وجود اصل تقابل اجازه خرید ملک می‌دهد. به عبارت دیگر ترکیه به شهروندان کشورهایی که در خاک آن‌ها شهروندان ترک اجازه خرید خانه را دارند، اجازه می‌دهد که در ترکیه ملک خریداری کنند.

در همین راستا شهروندان ایرانی نیز می‌توانند در ترکیه ملکی را خریده یا اجاره کنند. البته اشخاص حقیقی تنها در مناطقی که دولت ترکیه اجازه داده می‌توانند ملک خریداری کنند. برای مثال اشخاص حقیقی اجازه خرید ملک در مناطق نظامی را ندارند.

قوانین خرید ملک در ترکیه به صورت زیر میباشد:

 • خانه به صورت نقدی خریداری شود
 • تا ۳ دست قبلی در دست افراد خارجی نبوده باشد

آیا با خرید ملک در ترکیه می توان اقامت گرفت؟

در حال حاضر یک روش اخذ اقامت ترکیه، سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک است. به عبارت دیگر شخصی که ملکی را در این کشور خریده‌ می‌تواند برای اخذ اقامت اقدام کند. اخذ اقامت موجب می‌شود که ویزای توریستی به اقامت تبدیل شود و در نتیجه محدودیت‌ها برای رفت و آمد، کار و سکونت شامل حال شما نخواهد شد. افزون بر این پاسپورت ترکیه ارزشمند است و شهروند ترک می‌تواند از مزایای کارت شهروندی بهره‌مند شود و به بسیاری از کشورها با پاسپورت خود سفر کند. این شهروندی به فرزندان زیر ۱۸ سال و همسر شخص سرمایه‌گذار نیز اعطا می‌شود.

اقامت در ترکیه با خرید ملک به ارزش ۶۰ هزار دلار ممکن است. اگر این ملک تا ۳ سال به فروش نرسد شما می‌توانید برای کسب اقامت اقدام کنید. البته ویزایی که در این مدت به شما داده می‌شود، ویزای توریستی است و این اقامت ۳ ساله توریستی تا ۱۰ سال قابل تمدید خواهد بود.

در طول ویزای توریستی، به شما اجازه کار داده نمی‌شود. اما اگر بتوانید در این زمان یک شغل پیدا کنید، در یک شرکت استخدام و بیمه شوید یا شرکتی تاسیس کنید و حداقل ۵ نفر شهروند ترک را در این شرکت استخدام کنید، می‌توانید اجازه کار بگیرید.

آیا می توان با اجاره ملک در ترکیه اقامت گرفت؟

یکی دیگر از راه‌های اخذ اقامت ترکیه علاوه بر خرید ملک، اجاره خانه است. با اجاره ملک می‌توانید اقامت موقت بگیرید که از نوع توریستی است و در نتیجه به شما در مدت این اقامت اجازه کار یا تحصیل داده نمی‌شود. بنابراین برای کار یا تحصیل در ترکیه باید نوع اقامت را تغییر دهید. قبل از سال ۲۰۲۰ با اجاره ملک اقامت ۲ ساله اعطا می‌شد که قابل تمدید بود اما پس از ۲۰۲۰ و در سال ۲۰۲۱ این اقامت به شکل ۱ ساله داده می‌شود و بعد از یک سال قابل تمدید نیست. برای اینکه بتوانید مجدد این نوع اقامت را تمدید کنید با یکسال از پایان اقامت قبلی شما بگذرد.

راهنمای 11 مرحله ای اینوسپات برای خرید خانه در ترکیه

مرحلۀ 1 – تحقیق و مشاوره خرید ملک در ترکیه

با وجود تعداد زیادی املاک و مستغلات در ترکیه، بازار داغی بوجود آمده است. از این رو افراد و بنگاه و مشاوران زیادی در این حوزه فعالیت میکنند. اما آیا اطلاعاتی که به شما میدهند درست است؟

از آنجا که ما در هشت سال اخیر در این بازار پر سودا حضور داشته ­ایم، از نقاط قوت مان می­توانیم به قدمت­مان در این بازار، داشتن اطلاعات کافی دربارۀ کشور ترکیه و تجربۀ بسیار در معاملات ملکی با بیش از ۲۰۰ معامله تاکنون اشاره کنیم.

تحقیقات خود را انجام دهید و ببینید که کدام منطقه در ترکیه با نیازها، بودجه و سبک زندگی­تان مطابقت دارد. ما همچنین اطلاعات دقیق و صریحی را در مورد تمام مناطق ترکیه، از فتحیه و بدروم گرفته تا آنتالیا، کالکان و خرید ملک در استانبول و دیگر مناطق به شما ارائه خواهیم داد. همچنین شما را به بهترین منابع برای امور حقوقی و فنی مربوط به خرید ملک در ترکیه معرفی خواهیم کرد. 

برای مشاوره خرید ملک در ترکیه قبل از هرچیز کارشناسان اینوسپات فرمی را به شما خواهند داد تا تکمیل کنید. در قالب این فرم سلایق، گرایش ها و نیاز شما و همچنین توان شما استخراج می شود. این فرم نه تنها ما را با خواسته های شما بیشتر آشنا می‌سازد که حتی خودتان را نیز برای این روند آماده تر می‌سازد.

مرحلۀ 2 – برای خرید ملک ترکیه ، مشاور مسکن مناسب خود را پیدا کنید

برای خرید ملک در کشور ترکیه، توصیۀ ما به شما این است که به گستره‌ی املاکی که به صورت رسمی نمایندگی فروش آن را در اختیار دارند دقت داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که آنها شما و نیازهای شما را درک می­ کنند. اگر احساس کردید که آنها دارند از روی فهرستی که از پیش حفظ کرده ­اند برایتان گزینه­ هایی را می­ خوانند (که تعداد این افراد بسیار است)، پس آنها متخصص نیستند و بهتر است که از همکاری با آنها صرف نظر کنید چون آنها عملاً نمایندگان مناسبی برای شما نخواهند بود.

خرید خانه در ترکیه برای بیشتر مردم چیزی فراتر از خریدن یک چهاردیواری صِرف و آجر و ملاتش است، پس مشاوری که با آن سروکار دارید باید آن سبک زندگی­ را شما به دنبالش هستید بفهمد و درک­تان کند. اگر آنها موفق به درک خواسته ­ها و سلیقۀ شما نشوند، پس شانس زیادی برای راهنمایی شما در مسیر یافتن منطقۀ درستی برای زندگی و سرمایه­ گذاری متناسب با شرایط شما نخواهند داشت. ترکیه کشور وسیعی بزرگ­تر از فرانسه و چهار برابر انگلستان است، بنابراین از نظر آب و هوا و اقلیم، فرهنگ و چشم­ انداز از منطقه ­ای به منطقۀ دیگر تفاوت بسیار است. فقط یک مشاور مسکن آگاه و دلسوز قادر خواهد بود به شما در مسیر درست مشاوره بدهد.

مرحلۀ 3 – با مشاور املاک خود صحبت کنید و با او به تفاهم و درک مشترک برسید

برخی از ما در مورد برداشتن تلفن و گفت ­وگو با مشاوران املاک خجالتی هستیم. دوست نداریم احساس کنیم دارند ملکی را برای فروش به ما تحمیل می­ کنند و سعی می­کنیم از اینکه در موقعیتی قرار بگیریم که فروشنده ­ای بخواهد ما را لای منگنه بگذارد خودداری کنیم.

با این حال، اگر نمی توانید با مشاور مسکن ­تان بی تعارف و مفصل صحبت کنید، او قادر نخواهد شد تمام نیازها و ترجیحات شما را خوب و شفاف درک کند. بنابراین، هنگامی که احساس کردید یک مشاور مسکن معتبر و اصیل پیدا کردید، وقت بگذارید و در نشست هایی که با وی دارید باحوصله و دقیق و به تفصیل صحبت کنید. آنها را بشناسید و بهشان اجازه بدهید تا آنها هم شما را بشناسند. این، کلید ایجاد ارتباطی است که در جای خود به مشاور مسکن شما کمک می­ کند و به او انگیزه می­ دهد تا نهایت تلاش خود را برای برآورده کردن خواسته­ های شما انجام دهد. این ارتباط شما را تا رسیدن به ترکیه همراهی می­ کند و امید است که این ارتباط حتی بعد از اینکه خانۀ جدیدتان را با موفقیت در ترکیه خریداری کردید، تداوم یابد.

در اینوسپات، ما به ایجاد یک رابطۀ قوی با مشتریان خود بسیار اهمیت می ­دهیم. ما نه حرف­ هایمان را از قبل حفظ کرده ­ایم و نه ملک خاصی را برای فروش در نظر داریم.

اولین کارمان این است که به حرف­ های شما گوش بدهیم، بعد با هم تصمیم می­ گیریم که خانۀ شما را در کجا جست وجو کنیم و دست­مان بیاید که چه نوع ملکی با احوالات شما تناسب دارد.

ما دوست داریم نیازهای شما را درک کنیم و به دنبال خانه­ های بی­ همتا و خاصی بگردیم که یقین بدانیم به فراخور نیازها و روحیات شماست. بنابراین ، کمک­مان کنید تا بتوانیم در فرآیند خرید ملک به شما کمک کنیم.

مرحلۀ 4 – قبل از خرید آپارتمان در ترکیه از آنجا دیدن کنید

برای گرفتن تصمیم درخصوص خرید ملک ترکیه لازم است که حتماً خودتان از ترکیه دیدن کنید، با محیط اطراف آشنا شوید و رستوران­ ها و غذاهای محلی آن را امتحان کنید. در اینوسپات کار ما فقط فروختن ملک به شما نیست: ما دوست داریم یک سبک زندگی ، یک مکان رویایی و یک محیط ایده آل به شما بفروشیم که در آن احساس راحتی و در خانه­ بودن کنید. اگر کسی سعی کرد تلفنی به شما ملکی را بفروشد بدون اینکه از قبل آن مکان را دیده باشید، خیلی مراقب باشید و خوب، حواس­تان را جمع کنید چون روش خرید خانه در ترکیه اصلاً چنین نیست.

مشاوره املاک خرید ملک در ترکیه

مرحلۀ 5 – به یک گشت مسکن که از سوی اینوسپات برگزار می شود بروید

اگر با یک شرکت معتبر املاک به یک گشت مسکن بروید که حرف ه­ا و با برنامه­ ریزی قبلی تدارک دیده شده، این اقدام تا حد بسیاری به شما در جست وجوی ملک کمک خواهد کرد.

ما توصیه می ­کنیم حداقل چهار روز برای بازدید از خانه ­ها و ملک­ های مختلف زمان بگذارید، کاغذبازی ­های لازم را سروسامان دهید و با مناظر و دیداندازهای محلی و سبک زندگی محلۀ مزبور آشنا شوید.

از رفتن به گشت­ های مسکن که دلال های گم‌نام ترتیب می دهند بپرهیزید، زیرا: فقط املاک فروخته شده توسط آنها را مشاهده خواهید کرد و این، معنایش چیست؟ اینکه شمابازدید از تعداد زیادی از خانه­ های آن منطقه را از دست خواهید داد. از طرفی شما نیاز دارید با آسودگی خاطر املاکی را مشاهده کنید که قبل از هرچیز اسناد آن توسط مشاور املاک بررسی و تائید شده باشد.

تعداد زیادی ملک دیدن اگر در نهایت اطمینانی از سند آن وجود نداشته باشد فقط باعث اتلاف زمان گرانبهای شماست.

مرحلۀ 6 – هر گزینه ای را خوب گردید و زیر و بم آن را درآورید

می ­خواهیم خیال­تان را آسوده کنیم و به شما اطمینان بدهیم که تا حدّ امکان بیشترین تعداد ملک و خانه را در مکان های مختلف نشان­تان بدهیم تا ارزش پولی که در اختیار دارید دست­تان بیاید. در طول مکالمه­ های تلفنی، ایمیل و احیاناً مکالمۀ ویدئویی یا ملاقات ­های حضوری قبل از گشت بازدید از مسکن، ما خانه­ ها و ملک ­های متعددی را در ترکیه جست وجو و برای­تان نشان خواهیم کرد تا هنگام گشت بازدید بتوانید تک ­تک­شان را ببینید. از این گذشته، خرید خانه در روشنای روز تصمیم بزرگی است. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که شما تصمیم درستی گرفته  باشید. رضایت شما در فرآیند خرید ملک در کشور ترکیه بزرگترین تبلیغ کار ماست.

مرحلۀ 7 – در مورد قیمت و شرایط خرید مذاکره کنید

اینکه دارید برای دوران بازنشستگی خود در ترکیه ویلا می­ خرید یا آپارتمانی را به نیت سرمایه­ گذاری خریداری می­ کنید، ما به نیابت شما برای حصول اطمینان از بهترین قیمت و شرایط فروش مذاکره خواهیم کرد. شبکه­ ها و تماس ­های گستردۀ ما بدان معنی است که در فرآیند خرید ما می توانیم از توسعه ­دهندگان و همچنین فروشندگان خصوصی تخفیف ­های قابل توجهی بگیریم.

به عنوان مشاور مسکنی که نمایندۀ شماست وظیفۀ خود می دانیم که نهایت تلاش خود را بکنیم تا بهترین معاملۀ ممکن را برای­تان صورت دهیم. هنگام تأمین بودجه برای خرید خانه، به خاطر داشته باشید که اگرچه قیمت ملک در ترکیه به مراتب پایین­ تر از اسپانیا، فرانسه و ایتالیا است، اما هزینه های جانبی مربوط به خرید خانه در ترکیه، خود مبحثی دیگر است، پس همۀ این موارد را در نظر بگیرید تا بتوانید دقیق بودجه ­بندی کنید.

مرحلۀ 8 – ملک تان را رزرو و قیمتش را ثابت نگه دارید

وقتی خانه، ویلا یا آپارتمان رویایی خود را در ترکیه پیدا کردید، ما ملک را برای­تان رزرو می­ کنیم تا بتوانیم مراحل خرید را ادامه دهیم. هزینۀ رزرو املاک و مستغلات در ترکیه به طور کلی حدود 1000 یورو است که با پرداخت آن مراحل خرید به طور رسمی آغاز می­ شود. این مبلغ به عنوان پیش­ پرداخت رزرو به فروشنده پرداخت و از قیمت توافقی خرید درانتها کسر خواهد شد. با این حال، اگر ملکی را رزرو کردید اما بعد تصمیم ­تان عوض شد و از خرید آن صرف نظر کرده ­اید، مبلغ پیش ­پرداخت رزرو می­ سوزد. فرآیند رزرو این امکان را به شما می‌دهد تا گزینه ای که در نظر گرفته اید به فروش نرسیده و یا دچار افزایش قیمت نشود. هرچند که در پروژه های بزرگ و خوشنام معمولا نیازی به پرداخت رزرو نیست.

مرحلۀ 9 – به یک مشاور حقوقی وکالت بدهید تا خرید ملک در ترکیه را برایتان نهایی کند

آسان­ ترین راه برای خرید خانه ترکیه این است که به یک مشاور حقوقی وکالت بدهید تا به نیابت از شما کار خرید ملک­تان را نهایی کند. این کار باعث صرفه­ جویی در وقت شما می­ شود، بدین معنا که دیگر نیازی نیست در حالی که روال خرید ملک­تان در جریان است خودتان در ترکیه باشید و به ­علاوه سبب می­ شود که امور خریدتان بدون هیچ دردسر و ماجرا صورت گیرد. در اینوسپات، ما با مشاوران حقوقی مجرب و و سفارش ­شده و خوش ­آوازۀ بسیاری همکاری داشته ­ایم و در گشت بازدید از مسکن به شما یک وکیل معرفی خواهیم کرد. البته شما آزادید که برای مدیریت فرآیند خرید خانه در ترکیه و مراحل قانونی پس از آن، مشاور حقوقی خودتان را انتخاب کنید.

دریافت سند نهایی مالکیت خانه در ترکیه

مرحله 10 – بررسی نهایی ملک موردنظر

پس از امضای قراردادها و توافقنامه­ ها، نهایی ­شدن خرید اصولاً حدود چهار هفته طول می‌کشد. در طول این مدت مشاور حقوقی منصوب شما تمام بازرسی ­ها و بررسی ­های لازم در مورد ملك را انجام می دهد- از جمله بررسی عنوان سند و استعلام از شهرداری برای تضمین ثبت مالكیت ملك به نام شما.

توجه: از مارس 2019، دیگر لازم نیست برای ملک­تان مفاصای جداگانه بگیرید.

مرحله 11 – دریافت سند مالکیت (TAPU)

آخرین مرحلۀ جهت تکمیل فرآیند خرید، ثبت TAPU ترکی یا به نام زدن سند مالکیت است. هنگامی که همۀ مدارک را تهیه کردیم و همۀ کاغذبازی­ ها صورت گرفت و هر دو طرف معامله، تعهدات قراردادی خود را محقق نمودند خانۀ شما به نام شما ثبت می شود و سند مالکیت (TAPU) خانۀ جدیدتان در ترکیه را به نام خودتان دریافت خواهید کرد.

دریافت سند ملک به نام خودتان، آخرین مرحلۀ راهنمای آسان ما برای خرید ملک در کشور ترکیه است. باعث خرسندی ماست که با شما تلفنی و یا از طریق ایمیل گفت­وگو کنیم تا از نیازها و شرایط مطلوب­تان برای خانۀ موردنظرتان در ترکیه مطلع شویم و به هر سؤالی که در زمینۀ خرید ملک ترکیه داشتید پاسخ بدهیم. هر زمان که برای­تان سؤالی پیش آمد که دل­تان می­ خواست جوابش را بدانید، اصلاً تعارف نکنید و هر وقت خواستید با ما تماس و مشاور خرید ملک در ترکیه بگیرید.


021-22012918

برای مشاهده املاک ترکیه و خرید ملک در ترکیه به لینک زیر مراجعه کنید:


ترکیه
36 Properties

فرآیند داشتن یک پشتیبان واقعی را با اینوسپات لمس کنید…

سوالات پرتکرار
[wp-faq-schema accordion=1][kkstarratings]